Forza Cornwall M S/S Tee

Úvod OBLEČENIE TRIČKÁ PÁNSKEForza Cornwall M S/S Tee

Forza Cornwall M S/S Tee

Rýchlo schnúce tričko vyrobené z recyklovaného polyestéru.

Výrobca: FZ FORZA

Varianty tovaru

    Variant Dostupnosť Cena
Forza Cornwall M S/S Tee XS skladom 30,- €
 
Forza Cornwall M S/S Tee S skladom 30,- €
 
Forza Cornwall M S/S Tee M skladom 30,- €
 
Forza Cornwall M S/S Tee L skladom 30,- €
 
Forza Cornwall M S/S Tee XL skladom 30,- €
 
Forza Cornwall M S/S Tee XXL skladom 30,- €
 

Forza Cornwall M S/S Tee

Tričko je vyrobené zo 100% recyklovaného polyestéru, ktorý zabezpečuje optimálny komfort pri vašich športových aktivitách. Má univerzálny strich, čo zabezpečuje pohodlie pri vašom športovom výkone. . Určite oceníte DryForce technológiu, ktorá zabezpečuje vysokú priedušnosť a rýchlo saje pot, takže počas zápasu zostanete v suchu.

FZ Forza Stretchable: Technológia Stretchable zabezpečí pružnosť na správnych miestach tak, aby sa váš odev čo najviac prispôsobil telu a neobmedzoval vás pri žiadnom pohybu počas hry.
FZ Forza Anti shrink: V momente, kedy sa pohybujeme na kurte, vytvárame statickú elektrinu a tá spôsobuje, že sa oblečenie nepríjemne lepí na vaše telo. FZ Forza ale pri výrobe svojich odevov používa zvláštne tkaniny, ktoré tomuto problému zabraňujú a vy sa tak môžete sústredi
FZ Forza DryForze: DryForze vám počas hry poskytne maximálny komfort. Vďaka DryForze tkanina odvádza nepríjemný pot, rýchlo schne a je veľmi príjemná na tele. Funkcie DryForze vás budú schopné držať v pohodlí oveľa dlhšie ako iné podobné technológie.
FZ Forza Antistatic: Všetky odevy FZ Forzaboli ošetrené technológiou Anti shrink tak, aby sa zabránilo nežiadúcemu zmrsknutiu. Postupujte podľa návodu a vaše oblečenie s vami zostane po celé roky.